KULLANIM ŞARTLARI

sotocekici.com adresindeki hizmet sitesine erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik 

sotocekici.com‘da yer alan özgün içerikler site sahibi tarafından, sotocekici.com için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bu sitede yayınlanan özgün içeriklerin, izin alınmadan başka web sitelerinde yayınlanması, kopyalanması ve farklı amaçlarla kullanılması yasaktır. Bilgi paylaşımı açısından bir içerikten en fazla 10 satırı alıntılanarak, içeriğin bulunduğu sayfanın direkt linki veya ana sayfanın linki (sotocekici.com) alıntılanan yazının altına yerleştirilmeli ve “alıntı” olduğu belirtilmelidir.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

sotocekici.com‘da yayınlanan içeriklerde, telif hakkı ihlali olduğunu düşünen taraflar veya hak sahipleri, iletişim formundan bu durumu bize bildirebilirler, ilgili içerik derhal yayından kaldırılacaktır. sotocekici.com, yayınlanan içeriklerin ve yorumların doğruluğunu garanti etmez.

Yayınlanan içerikler konuyla ilgili fikir vermek ve mesleki eğitime katkı amaçlı olup, bilgilerin uygulanması sonucu oluşabilecek her türlü olumsuz sonuçlardan sotocekici.com sorumlu değildir.

Yorumlar 

sotocekici.com‘da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

sotocekici.com‘a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.Kullanıcılar, gönderdikleri yorumların tüm yayın haklarını sotocekici.com‘a devretmiş olurlar.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve sotocekici.com‘un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir. İletişim sotocekici.com‘a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. sotocekici.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ÇEKİCİ ARA
Reklam Bilgilendirme; Bu site bölgesel olarak kiralanabilmektedir. İstediğiniz İl ve İlçelerde size ait iletişim bilgilerinizi kayıt ettirerek müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Trafik ve ücretler hakkında bilgi almak için lütfen arayınız. Whatsapp: 0553 710 8819